На Шулявці збираються будувати сучасну розв'язку
31.10.2012 07:00
Один з проектів нової розв'язки. Фото: segodnya.ua
У наступному році влада планує взятися за Шулявський міст. КМДА ініціюватиме фінансування реконструкції в бюджеті Києва на 2013 рік.
На розгляді властей зараз знаходяться два проекти. «Офіційний» від інституту «Київдормістпроект», затверджений ще в 2008 році. Він припускає розв'язку «конюшина» з новим поворотом з вул. Довженка на пр-т Перемоги, а також знесення будівлі цеху заводу «Більшовик» на перехресті вул. Гетьмана та пр-ту Перемоги. Будівництво розв'язки потягне на 150 млн грн, ще стільки ж необхідно витратити на знесення цеху, який давно не використовується.
Інший проект - трирівнева розв'язка з реверсивним розділовим кільцем, як в Європі. Автор проекту, Віктор Петрук, вважає, що перевага його варіанту - висока пропускна здатність, від 19 до 22 тис. автомобілів на годину (зараз - до 8 тис).
«Крім того, коефіцієнт аварійності, у порівнянні з« конюшиною », в нашій розв'язки нижче, також для будівництва розв'язки не потрібно зносити цех" Більшовика ", пам'ятник архітектури», - говорить Петрук.
З цієї розв'язки, каже автор, можна їхати в будь-якому напрямку: виконувати лівий поворот з пр-ту Перемоги на Гетьмана, правий поворот з вул. Довженка на пр-т Перемоги, розворот на пр-т Перемоги в бік центру.
Правда, в «Київдормістпроект» називають альтернативу «гарною картинкою». «Трирівнева розв'язка завжди дорожче, до того ж вона просто не влізе в площу - там залишиться всього 3 метри біля виходу з метро, буде зачеплений цех і нещодавно побудоване п'ятиповерхова будівля», - стверджує директор інституту Володимир Воробйов.
Але чи знайдуться гроші на цю масштабну розв'язку невідомо, адже в держбюджеті на 2013-й рік Києву виділили менше коштів, ніж сподівалися столичні чиновники.
На заметку: Если Вам будет нужна коммерческая недвижимость, то рекомендуем в таком случаи обращаться смело в агентство недвижимости в Волгограде. Агентство недвижимости ADN Group поможет подыскать лучшую недвижимость под любые требования заказчика.