+380 62  73-12-12
+380 62  73-12-13

Першу чергу реконструкції Поштової площі завершать у травні

Будівництво розв'язки триває. Фото: segodnya.ua

Перша черга реконструкції Поштової площі буде завершена до Дня Києва. Вона включає в себе будівництво транспортного вузла і площі з благоустроєм території.

Про це поінформував голова КМДА Олександр Попов.

«Нова розв'язка не тільки допоможе вирішити транспортну проблему в центрі міста, але і стане першою в Києві площею з прямим виходом до Дніпра. Це стане важливою частиною розвитку туристичної інфраструктури столиці, адже таким чином Поштова площа увійде в єдиний пішохідний маршрут від музею Великої Вітчизняної війни до Андріївського узвозу. Переконаний, цей транспортний об'єкт стане туристичною родзинкою міста, і буде користуватися особливою популярністю серед киян і гостей столиці », - сказав Попов.

Голова КМДА також зазначив, що, незважаючи на хронічне недофінансування з боку держави, будівельні роботи виконуються за графіком. Так, на Поштовій площі вже прокладені водогін, кабелі зв'язку, високого струму та водостік, на 90% завершено монтаж залізобетонного прогонової будови естакади. Вже на чверть виконані роботи з будівництва підземного пішохідного переходу. Загалом виконано робіт на суму 200 млн. гривень.

Другою чергою будівництва розв'язки передбачається побудувати об'єкт багатофункціонального призначення та виконати благоустрій скверу на Поштовій площі. Роботи будуть виконуватися за рахунок коштів інвестора.

Раніше повідомлялося, що перший етап будівництва розв'язки на Поштовій площі завершать до кінця 2012 року.

Заметка. Если Вам срочно нужно продать квартиру, то быстрый выкуп квартир предлагается на сайте http://ag-realty.ru. Всё, что вам требуется сделать, - это перейти на сайт компании и связаться с менеджеров.

Интересные заметки

Областной центр недвижимости
Чем сейчас занимается областной БТИ? Есть ли очереди в его коридорах?

Типы фундаментов
Надежность и прочность фундамента являются залогом долговечности здания

Чем рискует поручитель по кредиту
При нарушении обязательств банк имеет право обратиться с иском в суд

Квартиры внаем становятся лучше

Как стало известно, столичные квартиросъемщики начали повышать свои требования относительно квартир, которые предоставляются им в аренду. На фоне довольно низкого спроса владельцы квартир вынуждены идти им на встречу, обеспечивая квартиры необходимой бытовой техникой и новым ремонтом


Обратите внимание
Наш адрес:
г. Донецк, ул.Плеханова, д.26, офис 12. Здание торгово-офисного центра "Садко"
По поводу вакансий обращайтесь по тел. +380 62 73-12-13
Яндекс.Метрика