+380 62  73-12-12
+380 62  73-12-13

Нерухомість може задовольнити інвесторів, для яких важлива стабільність

Ніхто не бажає наступати на відомі «граблі». Фото: business.rea.ru

Під час глобальної невизначеності для інвесторів визначальними моментами у прийнятті рішення, куди вкладати свої кошти є стабільність і ліквідність ринку. Про це ІАП «Столична нерухомість» розповів Руслан Насиров, директор компанії Capital Renaissance в Центральній і Східній Європі.

«Зараз залишилося небагато інвесторів, які готові ризикувати і« йти »за 30%-й прибутковістю. Більшість зараз згодні на дохід від 5% до 12%, головне, щоб він був стабільним. І в багатьох випадках нерухомість може потрапляти в цю інвестиційну стратегію і бути цікавою для інвесторів, але це повинен бути дуже правильний підхід як глобально по ринку, так і в Україні зокрема », - зазначив Руслан Насиров.

Також він підкреслив, що з боку інвесторів є бажання і готовність «входити» в сектор нерухомості, але вони поводяться дуже обережно, «аби не повторити власних помилок або помилок своїх колег, які були допущені чотири роки тому».

Нагадаємо, що, на думку Руслана Насирова, гарні перспективи для інвесторів зараз пропонує сегмент житло економ-класу і торговельна нерухомість.

Интересные заметки

Областной центр недвижимости
Чем сейчас занимается областной БТИ? Есть ли очереди в его коридорах?

Типы фундаментов
Надежность и прочность фундамента являются залогом долговечности здания

Чем рискует поручитель по кредиту
При нарушении обязательств банк имеет право обратиться с иском в суд

Квартиры внаем становятся лучше

Как стало известно, столичные квартиросъемщики начали повышать свои требования относительно квартир, которые предоставляются им в аренду. На фоне довольно низкого спроса владельцы квартир вынуждены идти им на встречу, обеспечивая квартиры необходимой бытовой техникой и новым ремонтом


Обратите внимание
Наш адрес:
г. Донецк, ул.Плеханова, д.26, офис 12. Здание торгово-офисного центра "Садко"
По поводу вакансий обращайтесь по тел. +380 62 73-12-13
Яндекс.Метрика